Dozerblazer Production

Official Dozerblazer Blog


Dozerblazer Production Nasıl kuruldu ?

Dozerblazer Production bir gurup Meram Anadolu Lisesi öğrencisi tarafından kuruldu.

Dozerblazer Production ‘ ın kuruluş tarihi kesin olmamakla birlikte bu kuruluş tamamen sanal dünyada varlığını gösterebilmektedir.


Dozerblazer Production 2007 – 2008 eğitim-öğretim yılları arasında  bu bir gurup öğrencinin video kamerasıyla çeşitli kayıtlar yapmasıyla okul çapında küçük bir üne sahip oldu. Ancak videoların www.youtube.com adlı video paylaşım sitesinde yayınlanmasıyla Dozerblazer Production ‘ ı Meram Anadolu Lisesi ‘ nde okumakta olan, mezun olmuş,  ve bu okulda okumak isteyen birçok kişi kısa zamanda benimsemiştir. Dozerblazer Production‘ ı kısa zamanda üne kavuşturan bu videolara ve gelecekteki projelere blogda zaman zaman yer vereceğim. İşte bu videolardan bazıları : ‘Window Shopper’ , ‘MAL Aksiyon’ , ‘Jump On The desk’ ve son olarak da ‘Flloyd’ .

Dozerblazer Productionın Adı Nerden Geliyor?

DOZERBLAZER….. Eveeet…..’dozerblazer‘ kelimesinin nerden geldiğini merak eden birçok kişiye de söylediğim gibi ‘dozerblazer’ kelimesi anlamı olmayan herhangi birşeyi çağrıştırmayan bir sözcük olup benim yaklaşık olarak 2006 senesinde uydurmuş olduğum birleşik yapılı bir sözcüktür.

Gelelim ‘dozerblazerin nerden aklıma geldiğine: ‘dozerblazer’, Half Life oynamak için bir nick aradığım anda aklımda birden belirmişti….

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: